Moje serce zostanie tutaj na zawsze… – wieści z projektu

Moje serce zostanie tutaj na zawsze… – pisze do nas Angelika w swojej relacji z projektu w Turcji. 

Angelika od września 2023 r. realizuje projekt w ramach Europejski Korpus Solidarności w organizacji PIYA w Izmirze, w Turcji. 

Zachęcamy do przeczytania jej relacji i wrażeń po niecałych 5 miesiącach jej działań w projekcie. 

Pozdrawiam z mojej kochanej Turcji ❤

Cieszę się, że wzięłam udział w tym projekcie. Projekt spełnił moje oczekiwania co do wolontariatu i aktywności z nim związanych. Również cieszę się, że mieszkam w słonecznej Turcji i spędzam czas z niesamowitymi ludźmi.
Mój projekt polega na prowadzeniu english conversation club, to daje mi bardzo duże pole rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności społecznych oraz języka angielskiego. Na tą chwilę mam 4 cluby rozmów po angielsku, z każdej grupy jestem dumna. Oraz jestem szczęśliwa, że możemy razem szkolić język angielski, dzięki temu nasze umiejętności bardzo szybko idą w górę. Ten projekt jest naprawdę wspaniały.

Dodam, że Turcy są naprawdę wspaniałymi ludźmi – są mili, uprzejmi, dobrzy. Jestem szczęśliwa, że mogę spędzić mój roczny wolontariat między Turkami, to był naprawdę świetny wybór jeśli chodzi o narodowość.
Jeśli chodzi o kraj również jest wspaniale; jest ciepło, duże miasto (a ja kocham duże miasta) i w dodatku używam statku aby dotrzeć do biura.
Podczas projektu widziałam również takie miasta jak Rize, Afyon, Instambul. Nasza organizacja przyjmuje wielu wolontariuszy co jest super gdyż mieszkamy z ludźmi z innych krajów takich jak Francja, Niemcy czy Estonia.

Jest cudownie 💕. Koordynatorka polska wspaniała, koordynator turecki wspaniały. Projekt i aktywności super, strzał w dziesiątke jeśli chodzi o moje oczekiwania. Moje umiejętności społeczne i językowe poleciały naprawdę w górę. Turcja jako kraj też super. Fajny pomysł mieszanki kulturowej w domu i biurze.
I oczywiście mój ulubiony punkt projektu Tureccy ludzie ❤️ To co w projekcie najbardziej mi się podoba to spędzanie czasu z moimi Tureckimi przyjaciółmi – są naprawdę wspaniali i to zatrzymało moje serce tutaj.
Jeśli mogłabym cofnąć się w czasie lub dostać propozycje wolontariatu tutaj po raz drugi to bez sekundy wahania powiedziałabym TAK.

Jeśli podobnie jak Angelika chcecie wyjechać na swój wolontariat, to zachęcamy Was do przejrzenia naszych aktualnych naborów! 

Może gdzieś Wasze serce zabije szybciej!