NABORY

Reveal Your Power – wolontariat w Mesynie

Reveal Your Power - wolontariat w Mesynie

Reveal Your Power – wolontariat w Mesynie to propozycja FRSP i organizacji Associazione Culturale Enjoy Sicily.

Spędź dwa miesiące w urokliwej Mesynie i odkryj piękno wolontariatu!

Kiedy? 15.08.2020- 15.10.2020 

Jak będzie wyglądał mój pobyt na miejscu?

Wolontariusze zatrzymają się w mieszkaniu w centrum miasta, z dwoma sypialniami, kuchnią, pokojem dziennym i tarasem. Do poruszania się po mieście będą mieli oni do dyspozycji 2 rowery elektryczne. Bardzo blisko miejsca zakwaterowania znajduje się również stacja kolejowa.

Wolontariusze otrzymają również wyżywienie oraz kieszonkowe.

Czym będę się zajmować? 
Organizacja Associazione Culturale Enjoy Sicily poszukuje wolontariuszy głównie do punktu informacji turystycznej (dlatego mile jest widziana znajomość języka włoskiego!). Do zadań wolontariusza będzie jednak należało również wspomaganie organizacji w innych działaniach, takich jak promocja w mediach, organizowanie wydarzeń związanych z kulturą Polski oraz z ideą wolontariatu EKS i wiele innych!
Zobacz jak może wyglądać Twój wolontariat!

Relacja wolontariuszek z projektu długoterminowego: kliknij tutaj!

Jeśli masz pomiędzy 18 a 30 lat możesz zgłosić się na ten projekt już dziś! W tym celu wyślij swoje CV oraz formularz aplikacyjny (do pobrania TUTAJ) w języku angielskim na adres natalia.kacperska@frsp.eu

Zgłoszenia przyjmujemy do 01.08.2020.

Ilość miejsc: 2

Informujemy, że w rekrutacji na projekty krótkoterminowe, w pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę zgłoszenia osób z tzw. mniejszymi szansami.

Reveal Your Power – wolontariat w Mesynie